27.11.2006

kitaplarımmmm

Geldi kitaplarım. Ben de kafamı kaldırıp iki satır not düşemedim kişisel tarihime. Ağırlıklı olarak çocuk psikolojisi kitaplarıydı bu sefer. Özellikle Julide Sevim'in "Anne Bu Ne?"sine bayıldım ve inanılmaz yardımcı oldu bana. 2 yaştan 14 yaşa kadar çocuğunuzla cinsellik hakkında konuşurken dikkat etmeniz gereken noktalar, çocukların yaş gruplarına göre en yoğun sordukları sorular ve bunlara verilmesi- verilmemesi gereken cevaplar. Bir de Çocuk Üniversitesi İkinci Yarıyıl beni mest etti. Henüz ben okuyorum. Aktris'e yılbaşında hediye olarak vermek istiyorum. Erken yatılması gerektiğine dair bir yasa mı var adlı bölümü işaretleyip hem de:)
Richard Brautigan'lar, Aslı Erdoğan'lar, Leyla Erbil'ler beni bekler. Kışın kitap okumayı çok seviyorum.
Dip: Bit Savaşları'nın galibiyiz:)
Dip iki: Nihayet Türkçe karakter kullanabiliyorum. Çok mutluyum.

10 Yorum:

yasemin dedi ki...

güle güle oku sardunya oturup battaniye altına :) ne kadar güzel bir duygu değil mi kapıya koliyle kitapların gelmesi. ben bunu daha çok yeni yaşamama rağmen sırf spor olsun diye dün akşam yeni kitaplar seçtim oturup makinanın başına ve almadan öylece bıraktım tabii gelecek zamana.
not: ben de çocuk gelişimi kitaplarını çok alıyorum, almıycam diyorum yine alıyorum.

yalnızlar kraliçesi dedi ki...

iyi okumalar Sardunyacığım..

duygu dedi ki...

Ben de bir süre önce sipariş verdim internetten.Gelen koliyi açmak ne büyük mutluluk değil mi?Hepsini okumak için teker teker sıraya dizmek...Güle güle okuyalım.:)

nimetpamuk dedi ki...

oh oh ne güzel sardunya. darısı bana:)

nimet

KUGUU dedi ki...

bol keyifler Sardunya:)

Sardunya dedi ki...

Yasemin
Ben bazen gerçekten yaşadığımı hissedebiliyorum. Mesela öğleden sonra ev sessizken elime kitap alıp uyuklayıncaya kadar okuduğumda:)

Sardunya dedi ki...

Teşekkür ederim KRaliçem

Sardunya dedi ki...

Sevgili Duygu
Hatta bir an ne oldum delisi oluyorum. Bir iki sayfa onu okuyorum üç beş sayfa öbürünü. Başım dönüyor. Hepsini kaldırıyorum ortadan. Tek tek keyif yapıyorum sonra.

Sardunya dedi ki...

Valla Nimetim
Şiddetle tavsiye ederim
En kısa sürede
darısı sana

Sardunya dedi ki...

Teşekkür ederim Kuğucum:)